betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
WLBETBOO.COM – BEŞİKTAŞ’TA DEFTERLER AÇILIYOR

betpas305 yeni giriş adresi oldu.

Sezona kötü bir başlangıç yapan Beşiktaş, Galatasaray galibiyetiyle rahat bir nefes alırken yeni yönetim kulübün ekonomik problemlerine odaklandı.

Göreve başlayalı 1.5 hafta olan başkan Ahmet Nur Çebi ve ekibi, Beşiktaş’ın içinde bulunduğu ekonomik tabloyu tüm detaylarıyla yeni yıla kadar ortaya koymak ve yol haritası çizmek için harekete geçti.

Yönetim kurulu, bu kapsamda hesapların incelemesini maliyecilere yaptıracak. Bağımsız olarak 5 mali müşavirin denetleyeceği mali tablolar, camiayla şeffaflık güvencesiyle ve tüm detaylarıyla paylaşılacak. Bu arada futbolcular, teknik heyet ve personelin Temmuz ayından bu yana biriken alacaklarına karşılık kendi içinde çözüm bularak 105 milyon TL’lik ödeme yapan yönetim, yakın vadedeki borçları da bankaya gitmeden halletmenin yollarını arıyor.

 


Bir önceki yazımız olan BETBOO813 başlıklı makalemizde betboo 813, betboo 813 girişi ve betboo 813 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO BENZER KONULAR:

WLBETBOO.COM – BEŞİKTAŞ’TA DEFTERLER AÇILIYOR

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

8 Comments on WLBETBOO.COM – BEŞİKTAŞ’TA DEFTERLER AÇILIYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.