betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SUPERTOTOBET0297.COM – FENERBAHÇE’DE ALİ KOÇ İLE İNANILMAZ DEĞİŞİM

betpas305 yeni giriş adresi oldu.

Ali Koç, 3 Haziran 2018’de başkan seçildiğinde önceliklerinin, kulübün mali yapısını düzeltmek olduğunu söylemişti. Başkan, hemen her konuşmasında ekonomik anlamda ne kadar zor durumda olduklarını anlatmıştı.

Ali Koç bunu aşmak için cebinden para verdi. ‘Kurtuluş savaşı’ olarak tanımlanan Fener Ol kampanyası hayata geçirildi. Birçok yeni sponsorluk anlaşması imzalandı, borçlar yapılandırıldı, transferlerde daha ekonomik oyunculara yönelinerek maaş bütçesi aşağıya çekildi.

Beşiktaş zarar etti

Fenerbahçe’nin aldığı bu önlemler, sadece 1 senede inanılmaz bir etki gösterdi. Sarı- Lacivertliler geçtiğimiz yıl 1 Haziran-31 Ağustos döneminde 342 milyon 522 bin 202 TL zarar etmişti.

Bu senenin aynı döneminde ise 82 milyon 648 bin 019 TL kâr açıkladı! Ezeli rakiplerden Galatasaray da 79.6 milyon TL kâr yaparken, mali açıdan zor günler geçiren Beşiktaş 66 milyon 782 bin TL zarar etti.

Supertotobet0297.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan BETBOO 813 başlıklı makalemizde betboo 813, betboo 813 girişi ve betboo 813 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO BENZER KONULAR:

SUPERTOTOBET0297.COM – FENERBAHÇE’DE ALİ KOÇ İLE İNANILMAZ DEĞİŞİM

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

8 Comments on SUPERTOTOBET0297.COM – FENERBAHÇE’DE ALİ KOÇ İLE İNANILMAZ DEĞİŞİM

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.