betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SUPERTOTOBET0272.COM – İRAN’DA SKANDAL KARAR! TÜRKİYE’YE DESTEK VEREN TARAFTARLAR…

betpas309 canlı bahis oranlarını takip ederek kupon oluşturacağınız müthiş bir site.

İran İçişleri Bakan Yardımcısı Hüseyin Zülfikari, Tebriz’de cuma günü oynanan Traktör-İstiklal futbol maçı yapar yapmaznda 7 kişinin gözaltına alındığını söyledi.

80 bin Traktör Futbol Kulübü taraftarından Türkiye’ye destek

7 KİŞİ GÖZALTINDA

İranlı Öğrenciler Haber Ajansına (ISNA) göre, söz konusu maçta “futbol dışı atılan bazı sloganlarla” ilgili soruyu Zülfikari, “Şu ana kadar futbola uymayan davranışlarda bulunan sadece 7 kişi gözaltına alındı ki söz konusu davranışta bulunanların sayısı çok azdı.” şeklinde cevapladı.

Yargı ve istihbarat birimlerinin pankart açan 3-4 kişinin peşinde olduğunu dile getiren Zülfikari, pankartın içeriği ve gözaltına alınan taraftarların hangi takımı desteklediği ve sloganları hakkında bilgi vermedi.

İran’da en çok Türk taraftarı bulunan Traktör ile ülkenin önde gelen futbol takımlarından İstiklal’in cuma günü karşı karşıya geldiği derbi maçında bazı Traktör taraftarları, Türkiye lehine sloganlar atıp Barış Pınarı Harekatı’na destek gösterisinde bulunarak asker selamı vermişti.


Bir önceki yazımız olan BETBOO196.COM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETBOO BENZER KONULAR:

SUPERTOTOBET0272.COM – İRAN’DA SKANDAL KARAR! TÜRKİYE’YE DESTEK VEREN TARAFTARLAR…

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

18 Comments on SUPERTOTOBET0272.COM – İRAN’DA SKANDAL KARAR! TÜRKİYE’YE DESTEK VEREN TARAFTARLAR…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.