betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
SAVOYBETTİNG154.COM – BURKE: ‘KAWHİ’IN OYNAMAMASI ŞU NOKTADA SAÇMA’

betboo813 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

ESPN muhabiri Doris Burke, Milwaukee Bucks’a karşı oynamayan LA Clippers süperstarı Kawhi Leonard’a tepki gösterdi.

Burke, Clippers’ın Giannis Antetokounmpo ve Milwaukee Bucks’a karşı önceki geceki maçında, Leonard’ı “yük yönetimi” adı altında oynatmaması hakkında bazı ilginç açıklamalar yaptı.

Burke’ün açıklamaları şöyle oldu:

“Bilindiği gibi ben, yıldızlar oynayabilecek durumdayken onları sahada görmekten memnun olan bir şirkette çalışıyorum. Kawhi’ın [Leonard] son MVP’ye karşı oynamak istemeyip, Perşembe gecesi TNT’de Portland’a karşı oynamayı tercih etmesi şaşırtıcı. Bence ligin uzun vadeli bir problemi var. Kawhi’ın bence oynamaması bu noktada saçma. Bunu anlamıyorum. O harika bir oyuncu. İzlemesi oldukça büyüleyici. Eğer maçlarını hiç izlediyseniz, son çeyreklerde harika ve onlara birçok maç kazandırdı. Ve Clippers’ın tabii ki Kawhi’a, kazanmaya ve uzun vadede gitmeye karşı bir sorumluluğu var.”

“Ama ligin bence, ulusal TV’de oynamayan oyuncuları konusuyla ilgilenmesi gerekiyor. NBA reytingleri geçen sezon çok düştü. İnsanlar, izlemesi güzel olan oyuncuları izlemek için TV açıyor. Kariyerinin bu noktasında bu kadar etkileyici olan birkaç oyuncu var. Giannis mesela, LeBron da o adam. Hem iş arkadaşlarım, hem de taraftarlar adına hayal kırıklığına uğradım. Bu durum, NBA’in ne zaman dikkatini çekecek bilmiyorum, ama bana göre ligin bu konuda bir sorunu var.”

Yük yönetimi, son dönemde sakatlıklarla uğraşan oyuncular için giderek daha yaygın hale geliyor ve Leonard da bu kategoriye giriyor.

Yük yönetimi olsun ya da olmasın, Leonard Clippers ile yine üst düzey oynuyor. Bu sezonki altı maçında, 28 yaşındaki oyuncu ortalama 29.3 sayı, 7.3 ribaund, 5.7 asist, 2.3 top çalma ve 1.0 blok ile performans gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan BETBOO813 başlıklı makalemizde betboo 813, betboo 813 girişi ve betboo 813 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO BENZER KONULAR:

SAVOYBETTİNG154.COM – BURKE: ‘KAWHİ’IN OYNAMAMASI ŞU NOKTADA SAÇMA’

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

15 Comments on SAVOYBETTİNG154.COM – BURKE: ‘KAWHİ’IN OYNAMAMASI ŞU NOKTADA SAÇMA’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.