betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
NAKİTBAHİS101.COM – DAVİS, BULLS TARAFTARLARININ HEYECANINI SÖNDÜRDÜ

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Los Angeles Lakers süperstarı Anthony Davis, “Chicago Bulls’a katılabileceğine” dair yorumlarına gelen ilgiden bahsetti.

Davis, önümüzdeki sezon Bulls’a katılması konusunda taraftarları tahrik ettiğinde oldukça sıkıntıya neden oldu.

Sebebi ise Davis’in Chicago’lu olması ve bu sezondan sonra en çok ilgi görmesi beklenen serbest oyunculardan biri olacağı gerçeği.

Davis, Lakers’ın United Center’da geçtiğimiz gece 118-112’lik galibiyet almadan önce, konuya bir kez daha değindi. AD, yaptığı önceki yorumların çok ciddi olmadığını belirtti:

“Burası bir basketbol şehri. Onlar da asıl adamlarını arıyorlar. Gerçekten bu konuda söyleyeceğim bu kadar, Yani çok bir şey söylemedim. Şu anda iyi ve genç bir takımlar. İyiler.”

Çoğu kişi, Davis’in LA’deki yerini bırakıp Chicago’da yeniden yapılanan bir ekibe katılması ihtimalini ciddiye almıyor ve Davis’in bu yorumları yaptığı sırada sadece kalabalığa oynadığını düşünüyor.

Bulls ise, son birkaç sezondaki vasat gösterilerden sonra, alabilecekleri her türlü yardıma kesinlikle ihtiyaç duyuyor.

Kadrosunda Zach LaVine, Wendell Carter Jr., Lauri Markannen ve çaylak Coby White gibi umut vaat eden genç oyuncuları olmasına karşın, Bulls’un halen etrafında inşa edebileceği sağlam bir yıldızı bulunmuyor.

Bir önceki yazımız olan BETWEGO115.COM - GALATASARAY'DA KRİTİK SORU; 'TRANSFERLERİ KİM YAPTI?' başlıklı makalemizde betwego115.com güncel bahis adresi, betwego115.com güvenli adresi ve betwego115.com şimdi yenilendi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO BENZER KONULAR:

NAKİTBAHİS101.COM – DAVİS, BULLS TARAFTARLARININ HEYECANINI SÖNDÜRDÜ

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

15 Comments on NAKİTBAHİS101.COM – DAVİS, BULLS TARAFTARLARININ HEYECANINI SÖNDÜRDÜ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.