MİLLİ TAKIMIN PROGRAMI BELLİ OLDU

Türk Milli Takımı cephesinde 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2020 Eleme programı bugün gelen bilgi ile netleşti. H grubunda yer alan milli takımımız 8 Haziran’da Konya’da Fransa ile karşılaşacak. 11 Haziran’da ise deplasmanda İzlanda ile karşı karşıya gelecek. Müsabakaların başlamasından 10 gün önce ise Antalya’da kamp yaparak karşılaşmalara hazırlanacak.
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanan bilgilere göre 27 Mayıs Pazartesi günü saat 14’te Antalya Belek’te toplanacak olan ay yıldızlı takım, A Takım Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile birlikte aynı gün kampa başlayacak. Milli Takımın antrenman sonrası ilk basın açıklamasının da saat 18.30 civarında Zeynep Hotel’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.
Milli takımın kamp çalışmasının 6 Haziran günü sonlandırıp Fransa ile oynanacak olan maç için Konya’ya gelmesi planlanıyor. Maç öncesi 7 Haziran Cuma günü saat 20.00’de Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda Şenol Güneş ve bir milli takım oyuncusu da yine bir basın toplantısı düzenleyecek.
A millilerin ilk karşılaşması Fransa ile gerçekleşecek olup son dünya şampiyonu ile 8 Haziran Cumartesi günü saat 21.45’te Konya Büyükşehir Belediye Stadyumunda yapılacak olan maç TRT 1’den naklen canlı yayınlanacak.
Maç sonrası milli takım 9 Haziran Pazar günü İzlanda’ya gelerek 11 Haziran’da yapacakları karşılaşma öncesi çalışmalarda bulunacak. İzlanda ile oynanacak maç ise TSİ ile 21.45’te yapılacak.

Bir önceki yazımız olan GALATASARAY'DA SELÇUK İNAN GELİŞMESİ başlıklı makalemizde Galatasaray haberleri, Selçuk İnan ve Selçuk İnan haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.