betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
KLASBAHİS173.COM – CONTE’DEN İSYAN; ‘HATALAR YAPTIK, BIKTIM!’

betpas305 yeni giriş adresi oldu.

Inter’in teknik direktörü Antnio Conte, 2-0 öne geçmelerine karşın 3-2 kaybettikleri Borussia Dortmund maçı işlemi sonrasında açıklamalarda bulundu.

İşte Antonio Conte’nin açıklamaları;

“Barcelona maçıyla aynı şeyler oldu. Ayrıca bu kez 2-0 öne geçtik. Bu daha fazla hayal kırıkluğu yarattı. İyi yarı hakkında yorum bile yapmak istemiyorum. Yeterince sorun var, daha fazla yaratmak istemiyorum”

UMARIM BU YENİLGİ RAHATSIZ EDER

“Oyuncularım en iyi mücadeleyi ortaya koyuyor. Onlara bunun için teşekkür ederim. Bundan daha fazlasını veremezler. Aynı şeyi tekrar yekrar söylemekten bıktım. Umarım bir yönetici de bir şeyler söyler. Bu sezonu daha iyi planlamalıydık. Durmadan oynayan oyuncularımız var. İkinci yarının böyle olması sürpriz değil”

BÜYÜK HATALAR YAPILDI

“Sezon öncesinde büyük hatalar yapıldı. Bu kadroyla hem Serie A’da hem Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak zor. Gerçekten çok üzgünüm ama bundan daha fazlasını yapamayız. Sınıra ulaştık”


Bir önceki yazımız olan BETBOO813 başlıklı makalemizde betboo 813, betboo 813 girişi ve betboo 813 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO BENZER KONULAR:

KLASBAHİS173.COM – CONTE’DEN İSYAN; ‘HATALAR YAPTIK, BIKTIM!’

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

23 Comments on KLASBAHİS173.COM – CONTE’DEN İSYAN; ‘HATALAR YAPTIK, BIKTIM!’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.