betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
GALATASARAY’DA SELÇUK İNAN GELİŞMESİ

betpas309 canlı bahis oranlarını takip ederek kupon oluşturacağınız müthiş bir site.

Selçuk İnan ve Okay Yokuşlu’nın menajeri olan Batur Altıparmak her iki futbolcu için de açıklamalarda bulundu. Sorular üzerine Okay Yokuşlu için Galatasaray’dan teklif geldiği yolunda çıkan haberleri yalanladı ve böyle bir teklifin kendisine iletilmediğini belirtti. Altıparmak yaptığı açıklamada ise Okay’ın Türkiye’ye gelmesi taraftarı olmadığını da belirtti. Yırt dışında oynayan futbolcuların orada kalmasının kendileri için daha yararlı olduğunu düşündüğünü de belirtti.

Altıparmak, 8 yıldır Galatasaray’ın takım kaptanı olan ve bu süre içinde 5 şampiyonluk yaşayan Selçuk İnan için de takımla henüz bir görüşme yapmadıklarını belirtti. Bunun da normal olduğunu henüz şampiyonluk kutlamalarının devam ettiğini ve kutlamaların da en az 3 4 gün daha süreceğini söyledi. Bu sürenin sonunda takımla bir görüşme yapılacağını belirten Selçuk İnan’ın menajeri görüşmede bir sıkıntı yaşanmayacağı görüşünde.

8 yıl boyunca takımın kaptanı olarak Galatasaray’a bu süre içinde katkıları tartışılmaz olan Selçuk İnan istikrarlı performansı ile taraftarında en çok sevdiği futbolcular arasında yer alıyor. Selçuk İnan da Galatasaray’da kalmak istediği için takımın kendisine getireceği sözleşmeyi sorun çıkartmadan imzalayacağı bilinmekte. Okay Yokuşlu için teklif almadıklarını tekrar belirten Altıparmak ‘’Okay yurt dışında yükselmeye devam etmeli ve ülkemizi başarı ile temsil etmeye de devam etmeli’’ diye açıklamada bulundu.

Bir önceki yazımız olan GALATASARAY’IN ŞAMPİYONLUĞUNDA ETKİLİ OLAN PERFORMANSLAR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETBOO BENZER KONULAR:

GALATASARAY’DA SELÇUK İNAN GELİŞMESİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.