betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETWEGO115.COM – GALATASARAY’DA KRİTİK SORU; ‘TRANSFERLERİ KİM YAPTI?’

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Fatih Terim, Real Madrid maçı yapar yapmaznda, “Anlatamayacağım şeyler var. Ocak ayına kadar bu futbolcularla devam etmek zorundayız. Onlara hem mental hem de fiziken ihtiyacımız var” demişti.

“Anlatamayacağım şeyler var” cümlesinin ardından transferleri yönetimin yaptığı ve Terim’in ilk tercihi olan isimler yerine listenin altındakilerin takıma alındığı iddia edildi.

Tecrübeli çalıştırıcı ise ocak ayında bunu düzeltmek istiyor. Yapılan transferlerin tamamında hocanın “1 numaralı” isteklerinin yerine getirilmediği konuşuluyor. Hatta hiç hesapta olmayan bazı futbolcuların da takıma dahil edildiği belirtildi.

Fatih Terim’in ara transfer döneminde birçok isimle yolları ayırıp, kendi istediği futbolcuları kadroya katması bekleniyor. Bu konuda konuşamamasının sebebi ise yönetimle arasını bozmak istememesi… Terim daha önce de, “Biraz da konuşmayanlar konuşsun” demiş ve ortalık bir anda gerilmişti.


Bir önceki yazımız olan KOLAYBET79.COM - EL HADDADİ HAT-TRİCK YAPTI, SEVİLLA FARKLI KAZANDI başlıklı makalemizde kolaybet79.com cepten giriş, kolaybet79.com girebilirsin ve kolaybet79.com şimdi güncellendi hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO BENZER KONULAR:

BETWEGO115.COM – GALATASARAY’DA KRİTİK SORU; ‘TRANSFERLERİ KİM YAPTI?’

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

12 Comments on BETWEGO115.COM – GALATASARAY’DA KRİTİK SORU; ‘TRANSFERLERİ KİM YAPTI?’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.