BETBOO992.COM – MATA’YA FENERBAHÇE VE GALATASARAY DA TALİP OLDU

mataaa-682x415

mataaa-300x186

Gelecek sezon için transfer hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe bir yandan UEFA’nın vereceği kararı beklerken bir yandan da transferde etkili isimleri kadroya katmaya çalışıyor. Bu noktada transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, hiç beklemediği bir engelle karşılaşmış bulunuyor. Takıma ilgili pozisyonda katkı sağlaması düşünülen Venezuella’lı golcü Rondon’un transferi sırasında Mata ile de görüşen Fenerbahçe, Galatasaray’ın da bu oyuncuya talip olduğunu öğrenerek şok yaşadı. Mata ile birlikte aynı zamanda Rondon’un da menajerliğini yapan Juan Manuel Rodriguez tarafından açıklanan bilgi de Sarı Kırmızılı kulübün de İspanyol oyuncuya teklif yaptığını ifade etti. Manchester ile sözleşmesi sona eren Mata’ya İspanya kulüplerinden de teklif olduğu gündemde yer aldı.

GALATASARAY TEKLİFTE İDDİALI

İlk resmi adımları atmış olan Fenerbahçe’nin Mata’ya da imza parası önerdiği ifade edilirken Galatasaray’ın da yıldız oyuncu için imza parası vermeye hazır olduğu ifade edildi. Fener’den sportif direktör Comolli tarafından yapılan transfer tekliflerini Galatasaray’da ise Şükrü Hanedar tarafında yürütülüyor. Manchester United ile sözleşmesi bu sezon sonu biten Mata’ya İspanya’dan eski kulübü Valencia ve Sevilla’nın da ilgilendiği ve teklif yapılacağı iletildi. Ancak İspanyol kulüplerinin önerdikleri rakamların Mata’yı tatmin etmediği yer alırken özellikle Galatasaray’ın resmi teklif yapması durumunda oyuncunun şampiyonlar Ligi kulvarında oynanacak olması sebebi ile Galatasaray’ın teklifini değerlendireceği söylentileri yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan BETBOO992.COM - BEŞİKTAŞ’IN VLASİC TRANSFERİ İÇİN VİDA ETKİSİ başlıklı makalemizde beşiktaş haberleri, beşiktaş transferleri ve nikola vlasic hakkında bilgiler verilmektedir.

mataaa

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.