BETBOO992.COM – LECCE’DEN ERTUĞRUL ERSOY AÇIKLAMASI

image13-1560676282-682x415

image13-1560676282-300x186

Bu sezon performansı ile İtalya Ligi’ne yükselen yeni takımlar arasında olan Lecce’nin ismi daha önce Burak Yılmaz’a götürdükleri teklif ile gündeme gelmişti. Daha sonra takım Bursaspor’dan Ertuğrul Ersoy’u renklerine bağlamak istediklerini açıklamış ve transferin ise bittiğini İtalya basınında son dakika haberi olarak duyurmuştu. Bugün Lecce tarafından yapılan resmi açıklamada ise tüm bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve asılsız olduğu ifade edildi.

İtalyan kulüplerinden Lecce takımının sportif Direktörü olan Mauro Meluso, Bursaspor’da forma giyen ve savunmada görev yapmakta olan Ertuğrul Ersoy için Bursaspor’a bir teklif götürmediklerini açıkladı. Yine İtalyan basınından bir gazeteye açıklamalarda bulunan sportif direktör Mauro Meluso, Ertuğrul Ersoy’a ya da kulübüne herhangi bir teklif götürmediklerinin yanı sıra oyuncu ile ilgilenmediklerini de açıkladı.  Daha sonda sözlerine Ertuğrul Ersoy’un gerçekten iyi bir futbolcu olduğunu ve şu an için oyuncuya ya da kulübüne herhangi bir teklifi planlamadıklarını ortaya koydu.

Bu sezon Bursaspor formasıyla ile ligde 30 maçta yer alan genç oyuncu sadece 1 gol kaydetti. Özellikle Bursaspor’un genç yıldızları arasında yer alan oyuncunun geleceğinin parlak olduğu düşünülüyor. Hakkında ortaya atılan transfer iddialarına herhangi bir cevap vermeyen oyuncudan ya da Bursaspor’dan da karşı bir açıklama gelmiş değil. Lecce ya da başka bir takımın transfer için nabız yokladığı düşünülse de oyuncu ile ilgili teklif iddiaları ilerleyen günlerde netlik kazanabilir.

Bir önceki yazımız olan BETBOO992.COM - VEDAT MURİQİ’YE BİR TEKLİF DAHA başlıklı makalemizde Galatasaray haberleri, galatasaray transferleri ve son dakika hakkında bilgiler verilmektedir.

image13-1560676282

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.