BETBOO992.COM – KOLAROV’DAN TAKIMINA REST

r87r87r87rrr-682x415

r87r87r87rrr-300x186

Fenerbahçe yıldız isimlerin transferi için uğraşırken aynı zamanda FFP’ye takılmamak ve uygun ücret ile oyuncu almak için de ayrıca çaba sarf ediyor. Fenerbahçe’nin aradığı tüm bu unsurlara sahip olan Kolarov transferinde oyuncu ile her ne kadar son nokta konulsa da oyuncunun takımı olan Roma’da neredeyse ücretsiz transfer edilecek oyuncu için resmen ayak diretiliyor. Oyuncunun da basına yaptığı açıklamalarda 2 sezondur Roma takımında forma giydiği ve artık kariyerinde son transferini gerçekleştirerek Fenerbahçe’ye gitmek istedi ifade edildi. Bu noktada artık takımına katacak fazla bir şey olmadığını açıklayan yıldız oyuncu bonservisinin verilerek takımının zorluk çıkarmamasını temenni ettiğini açıkladı. Fenerbahçe ile anlaştığını hatta ailesinin de oldukça olumlu olduğunu söyleyen oyuncu Roma takımına adeta rest çekmiş bulunuyor.

Roma yönetiminin halen sessiz kalındığı biliniyor. İlerleyen günlerde net bir cevap vermek zorunda olan yönetimin takımdan ayrılmak isteyen oyuncu ile ilgili ne karar vereceği ise bilinmiyor. Kolarov’a bonservis bedelinin verilmesi halinde yılda 2.7 milyon Euro garanti ücret ödeneceği açıklandı. Ayrıca sarı lacivertli takım ile de 2+1 yıllık sözleşemeye evet diyen yıldız oyuncu Fenerbahçe ile anlaşmış durumda.

Oyuncunun menajeri olan Mirsad Türkcan ile yapılan görüşmede oyuncu ile ilgili hiçbir sorunun olmadığı ve tek engelin şu an oyuncunun kulübü olan Roma takımının olduğu açıklandı. Transfer ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Bir önceki yazımız olan BETBOO992.COM - KAYSERİSPOR’DAN BOMBA TRANSFER başlıklı makalemizde emrah başsan, erol bedir ve kayserispor hakkında bilgiler verilmektedir.

r87r87r87rrr

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.