BETBOO992.COM – KOLAROV TRANSFERİNDE BİR ENGEL VAR

191560925637

191560925637-300x211

Fenerbahçe gelecek sezon kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarına hızla devam ederken takım ile ismi anılmakta olan Kolarov hem taraftarların hem de yönetimin takımda en çok görmek istediği isimlerden biri olarak yer alıyor. En son oyuncu ile İstanbul’da görüşmeler yapan sarı lacivertli takım transferde sona gelmişti. Bonservisi elinde olan oyuncunun takımdan 3 Milyon Euro bandında bir ücret talep etmesi sonucunda takım transferi askıya almıştı. İtalyan ekiplerinden Roma’da forma giyen ve yılda 3.7 milyon Euro ücret talebini kabul etti. Bu ücretin yanı sıra kulübe toplam maliyeti vergilerle birlikte 7 milyon Euro’yu aştığı için gelecek sezonda takımda kadroya alınmadı. . İtalya’da kulüpler futbolcuların maaşlarından dolayı vergi yükümlülüklerinin büyük bölümünü üstleniyor. Bu nedenle Roma kulübü de yıldız sol beki yeni sezon planlamasına dahil etmedi. İtalyan ekibinde yıllık 7 milyon euroluk yüksek maliyetten kurtulmanın daha kârlı olacağına karar verildi. Yaklaşım 7 milyon Euro’ya mâl olan oyuncunun satışı ise takıma ayrıca gelir kazandıracak.

Sırp futbolcunun bonservis bedeli ya da bedelsiz takımdan ayrılmasına sıcak bakan İtalyan ekibi bu sebeple Fenerbahçe’den gelen teklife sıcak bakıyor. Sarı lacivertli takımın elini güçlendiren bu durum sonrasında ise transfer çalışmalarını yürüten Mirsad Türkcan oyucnunun talep ettiği 3 Milyon Euro’dan indirime gitmesi için ikna çalışmalarına başlamış bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan BETBOO992.COM - GALATASARAY’IN MARCAO HEDEFİ: 40 MİLYON EURO başlıklı makalemizde Galatasaray haberleri, galatasary transferleri ve marcao hakkında bilgiler verilmektedir.

191560925637

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.