BETBOO992.COM – FENER’İN KRUSE İÇİN TEKLİFİ BELLİ OLDU

eljif-300x199

Fenerbahçe gelecek sezon için transfer dönemini iyi değerlendirmek ve tam anlamı ile şampiyonlar kadrosu kurmak istiyor. Bu doğrultuda çeşitli isimler ile masaya oturan sarı lacivertli ekip Max Kruse’yi de takımda görmek istiyor. Bu doğrultuda Fenerbahçe sportif direktörü Comolli Frankfurt’a giderek oyuncu ile bir kez daha görüşme yapacak. Yapılacak olan bu görüşmede yıldız oyuncuya yapılan teklifin net cevabının belli olması tahmin ediliyor. Görüşmeden kısa bir süre sonra ise transfer ile ilgili bilgilerin netleşmesi bekleniyor.

Almanya basınında yer alan bilgilere göre birçok takımdan transfer teklifi alan oyuncunun daha çok Frankfurt’un verdiği teklif ile ilgilendiği açıklandı. Bu haberin yanı sıra ayrıca oyuncunun 6 Milyon Euro bandında bir ücret talep ettiği fakat en yüksek ücretin ise 2 milyon olarak Ante Rebic’in verdiği de ifade edildi. Comolli’nin oyucnu ile görüşmeye gittiği gün çıkan haberde yer almayan bir detay ise Fenerbahçe’nin yaptığı teklif oldu. Oyuncunun şu anki takımı olan Eintraccht Frankfurt santrafor arayışları sürerken Kruse için ne düşündükleri ise halen belirsiz. Oyuncuya yönelik teklifler arasında en yüksek teklifi ise Fenerbahçe vermiş durumda buna göre, sarı lacivertlilerin oyuncu için verdikleri teklif 3 yıllık sözleşme ve 3 Milyon Euro olarak yapılmış durumda.

Oyuncunun kulübünden gelen henüz net bir cevap gelmiş değil.

 

Bir önceki yazımız olan BETBOO992.COM - GALATASARAY’DA OZAN KABAK KATKISI başlıklı makalemizde Galatasaray haberleri, hakan çalhanoğlu ve ozan kabak hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.