BETBOO992.COM – ERSUN YANAL SAĞ BEKTE ARADIĞINI BULDU

ersun-yanal-546567_16_9_1559460770-737x415

ersun-yanal-546567_16_9_1559460770-300x169

Fenerbahçe’de bu sezonki kötü gidişatın sonraki sezonda yaşanmaması için transfer sezonunda etkili bir kadro kurmak için iyi değerlendirmek isteniyor. Fenerbahçe’de 11 eksik pozisyonda farklı isimler ile görüşmelere başlayan Fenerbahçe yönetimi, sağ bek konusunda bazı isimlerin ön plana çıktığı görülüyor. Sarı lacivertli takımda Şener Özbayraklı’nın Galatasaray’a transferi ile birlikte takıma ayrılmasından sonra takımın sağ bek ihtiyacı ortaya çıkmıştı.

ERSUN YANAL KARAR VERDİ

Fenerbahçe’de sağ bek pozisyonu için Mauricio Isla’yı ilk 11’de düşünen teknik direktör Ersun Yanal, Şener’in performansından memnun kalmadığı için ayrılmasına onay verdiği haberleri ortaya çıkmıştı. Galatasaray ile anlaşma sağlayan tecrübeli futbolcunun yerine ilk olarak sağ bek alınması gündeme gelse de bu bölgeyi Nabil Dirar’ın doldurabileceği düşünülüyor. Asıl pozisyonu sağ bek olsa da Faslı futbolcu sarı kanaryaya transfer olduğundan bu yana sağ kanatın hücum bölgesinde forma giymişti. Transferde kısıtlı imkanlarla hareket edileceği için Isla’nın yanına iyi bir sağ bekin alınmasının maliyetli olacağı fikrinin hakim olduğu görülüyor. Bu sebeple de Dirar ile bu bölgenin doldurulması hedefleniyor. Deneyimli futbolcu daha önce yaptığı açıklamada sağ bek pozisyonunda kendisini daha rahat hissettiğini ifade etmişti. Fenerbahçe’de gelecek sezonda bu pozisyon için oyuncu ismi kesin olarak söylenemese de bu sezon performansı dolayısı ile takımın transfer listesinde yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan BETBOO992.COM - GALATASARAY BELHANDA VE FEGHOULİ İLE DEVAM DEDİ başlıklı makalemizde feghouli belhanda, Galatasaray haberleri ve galatasaray transferleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ersun-yanal-546567_16_9_1559460770

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.