BETBOO992.COM – BORDEUAX’UN YUSUF YAZICI TEKLİFİ

ysuf-682x415

ysuf-300x186

Trabzonspor’daki performansı ile birçok takımın dikkatini çeken ve bu sezon Avrupa’dan talipleri olduğu öğrenilen, Trabzonspor alt yapısından yetişen Yusuf Yazıcı için en son Fransız kulüplerinden Bordeuax’un talip olduğu öğrenildi. Bu sezon takımda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken ve Avrupa’nın devlerini peşine takan Yusuf Yazıcı’ya Fransa’dan talip olan Bordeuax’ın teklifine yönelik yönetimden bir açıklama geldi.

PERFORMANSI İLE GÖZ DOLDURMUŞTU

Daha önce Lille’in teklif yaptığı ve peşinde olduğu genç futbolcu için Fransız ekibinden 12 milyon Euro teklifte bulunurken, Karadeniz Fırtınası’nın önemli isimlerinden Ahmet Ağaoğlu bu teklifi reddettiklerini açıklamıştı. Bu kez yine Fransız takımlarında Ligue 1’de yer alan Bordeaux Yusuf’u transfer listesine aldı ve teklif yapacağı öne sürüldü. Bu sezon başından itibaren bir süredir genç futbolcuyu takip eden Fransız kulübün, Trabzonspor’la dirsek temasında olduğu ve kısa süre içerisinde transfer için resmi teklifi ileteceği öğrenildi.

Başta Lille olmak üzere birçok dev kulüp tarafından takip edilen Yusuf ve Trabzonspor’un genç oyuncularından olan Abdülkadir Ömür için de konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Şartlar ne getirir bilemem ama Yusuf ve Abdülkadir’i kadromuzda tutmak istiyoruz” ifadelerinde bulunmuştu.

Trabzonspor’un transferine sıcak bakmadığı iki isim için yapılan açıklama Avrupa kulüplerinin tekliflerinde bir artışa gidip gitmeyeceğine yönelik hamleleri, ilerleyen zamanlarda belli olacak.

Bir önceki yazımız olan BETBOO992.COM - FENERBAHÇE’DEN HASAN ALİ KALDIRIM KARARI başlıklı makalemizde FENERBAHÇE HABERLERİ, fenerbahçe transferleri ve hasan ali kaldırım hakkında bilgiler verilmektedir.

ysuf

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.