BETBOO992.COM – BEŞİKTAŞ’LI KARİUS’UN SEVGİLİSİ İSTANBUL’U ÖVDÜ

sop-682x415

sop-300x186

Beşiktaş’ın bu sezon filelerini başarılı bir şekilde koruyan Karius, sevgilisi ile birlikte İstanbul’da kamp öncesi tatil yapıyor. Sevgilisi ünlü Alman model Sophia Thomalla olan file bekçisinin Beşiktaş’a yerleşmesinden oldukça memnun olduğunu ifade etti.  Alman basınında yer alan ifadeleri ile “Loris, yoğunluğu sebebi ile Almanya’ya gelemeyebilir. Bu sebeple de ben İstanbul’a yerleşme kararı aldım. Boğaz’ın manzarası gerçekten olağanüstü. Karius’un Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşmesi var. ve sonraki yıl da Türkiye’de kalmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

TÜRKİYE’Yİ ÇOK BEĞENMİŞ

Sophia tarafından yapılan açıklamada şu an bulunulan yaz aylarında Türkçe dersleri aldığını ve bu derslere devam etmek istediğini açıkladı. Bu ifadelerin yanı sıra kendini artık bir Türk olarak nitelendiren güzel model, Türkiye’yi gerçekten çok beğendiğinin altını bir kez daha çizdi. Yemekleri ile kültürü ile her şeyini beğendiğini açıkladı. İstanbul’da gezilip görülecek ve vakit geçirilecek yerlerin çok olduğunu ve sıkılmadığını da iletti. Karius’un Beşiktaş’la sözleşmesini tamamlamasının ardından ne yapacağını bilemediği ifadelerinde bulunarak Türkiye ve İstanbul’u çok sevdiğiniz vurguladı.

Basında yer alan bir başka dış habere göre ise İtalya’nın Roma Kulübü, Liverpool’un Beşiktaş’a kiraladığı kaleci Karius’la ilgilendiğini açıkladı. Kartal’la 1 sene daha mukavelesi bulunan kaleci ile ilgili önümüzdeki hafta pazarlıkların başlaması bekleniyor. Karius’nin bu sezon performansının beğenildiği ve takımda kalması için istenilen bedelin ödenmesi bekleniyor. Kamp öncesi tatilde olan oyuncunun ise diğer takım teklifleri hakkındaki açıklaması merakla bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan BETBOO992.COM - FENERBAHÇE’DE YENİ HEDEF “YUNAN BENZEMA” başlıklı makalemizde benzema koylouris, FENERBAHÇE HABERLERİ ve fenerbahçe transferleri hakkında bilgiler verilmektedir.

sop

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.