BETBOO992.COM – BEŞİKTAŞ’A SİLVİO’DEN MESAJ VAR

salvio-682x415

salvio-300x186

Beşiktaş’ta gelecek sezon hazırlıkları sürerken bir yanda da takım kalması muhtemel oyuncular ile yenden sözleşme teklifleri yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde Avcı döneminin resmi olarak başlamasının ardından takımdan ayrılacak ilk isim de belli olmuştu. Bunun yanı sıra tecrübeli teknik adamın kendi kadrosunu kurma yolunda yönetime sunduğu ve takımda görmek istediği isimler ile transfer anlaşmaları da kamp öncesinde tamamlanmaya çalışılıyor.

Daha önce de ismi Beşiktaş ile sık sık anılan ve Portekiz takımlarından Benfica’da forma giyen Eduardo Salvio’nun menajeri aracılığı ile Beşiktaş’a mesaj gönderdiği iddiaları ortalığı karıştırdı. Hem taraftarları hem de yönetimi heyecanlandıran mesajda oyuncunun Beşiktaş’ta forma giymek istediğine yönelik ifadeleri yer alıyordu. Portekiz takımlarında Benfica ile 2022 yılına kadar sözleşmesi devam eden tecrübeli oyuncunun takımdan ayrılmak istediğini ve bu doğrultuda ise Beşiktaş isminin öne çıktığını açıkladığı öne sürüldü.

28 yaşındaki oyuncu sahada sağ açık olarak görev alabilmekte olup Beşiktaş’ın da bu pozisyonda oynayabilen birkaç isim ile görüştüğü biliniyor. Geçtiğimiz sezonda Benfica teknik direktörü ile sorun yaşamış olan ve sezon boyunca sadece 14 maçta görev alabilen oyuncunun geçtiğimiz sezon satışına onay verilmişti. Beşiktaş’ın da oyuncunun mesajını aldığı ve ilerleyen günlerde oyuncunun kulübü olan Benfica ile bonservis konusunda masaya oturmaları bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan BETBOO992.COM - LECCE’DEN ERTUĞRUL ERSOY AÇIKLAMASI başlıklı makalemizde bursaspor, ertuğrul ersoy ve lecce hakkında bilgiler verilmektedir.

salvio

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.