BETBOO896.COM – ELJİF ELMAS FENER KAMPINDA YOK

5c534ef0ae78492de4caedfa-300x150

Bu sezon transferi ile gündemde olan Eljif Elmas’ın yeni takımı geçtiğimiz günlerde netlik kazandı. BETBOO896 Fenerbahçe’nin oldukça kârlı bir şekilde sattığı oyuncudan elde ettiği gelir ile yeni transferlere kaynak ayıracak. İtalya’ya gitmek için gün sayan Elmas ise Fenerbahçe’nin Avusturya’da yapacağı çalışma kampı kadrosuna dahil edilmedi. Sadece Eljif Elmas değil aynı zamanda Barış Alıcı ve Carlos Kameni de takımın yurt dışı kampında yer almayacak isimlerden ikisi oldu.

Makedon asıllı 18 yaşındaki genç Eljif Elmas’ın pazartesi ya da en geç Salı günü Roma’ya giderek sağlık kontrollerinden sonra takımı ile imza atması planlanıyor. Daha sonra ise takımın şu an kampta olduğu Dimaro’ya giderek burada yeni takım arkadaşları ile çalışmasını sürdürmesi bekleniyor. Fenerbahçe ile Napoli 18 Milyon bonservis bedeli ile el sıkıştığı genç oyuncudan kulüp tarihinde bir ilk olacak şekilde kârlı çıktı. Daha önce Musa Sow transferi üzerinden 16 Milyon Euro kazanılmıştı. Genç oyuncuya ödenecek olan maaş ise 1.5 Milyon Euro olarak belirlenmiş olup bunun yanında 5 yıllık da sözleşme üzerinde anlaşma sağlanmıştı. Genç yıldızın takımı ile 22 Temmuz’da imza atacağı ifade edildi.

Fenerbahçe ise oyuncudan kazandığı 18 Milyon Euro bonservis bedelini gerçekleştireceği yeni transfer kaynaklarında kullanacak. Kulüp tarihinde bir ilki de gerçekleştiren Fenerbahçe 18 Milyon Euro ile en yüksek fiyatlı oyuncu satışını gerçekleştirmiş olacak.

Bir önceki yazımız olan BETBOO896.COM – TRABZON’DA İKİ FORVETTEN BİRİ başlıklı makalemizde IVAN SANTİNİ, SİMON TERODDE ve trabzonspor transferleri hakkında bilgiler verilmektedir.


3 Comments on BETBOO896.COM – ELJİF ELMAS FENER KAMPINDA YOK

  1. betboo896 YENİLENEN ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE ANINDA KATILABİLİR VE ÜYELİĞİNİZİ BAŞLATARAK KESİNTİSİZ KAZANÇ SAHİBİ OLMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. ÇOK KAZANDIRAN SİTE AYNI ZAMANDA ÇOK BONUS DA VERİYOR. KOLAY BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTE İLE SİZDE KAZANACAK HALE GELEBİLİRSİNİZ.

  2. BETBOO896.COM YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNDEN KEYİF ALARAK YARARLANABİLİRSİNİZ. DÜZGÜN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİ ÇOK KAZANDIRIYOR. OLANAKLARI İYİ OLAN SİTE ALANINDA DA TERCİH EDİLEN EN İYİ SİTELERDEN BİRİSİDİR. KULLANICISI ÇOK OLAN BİR FİRMA.

  3. betboo896 yenilenen girişi üzerinden siteye katılıp, en güzel şekilde yararlanacak işlemler yapabilirsiniz. güven veren sitenin tüm bölümlerinden jet hızında yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.