BETBOO792.COM – ÖZAT’TAN TRANSFER AÇIKLAMASI

366x218-umit-ozat-kimdir-1516185513549

366x218-umit-ozat-kimdir-1516185513549-300x179

Galatasaray ve Fenerbahçe’de geçirdiği başarılı futbol kariyerinin ardından teknik adam olarak kariyerine devam eden Özat, çalıştırdığı mavi lacivertli takımın kamp çalışmalarına devam ettiği Bolu’da, oyuncu antrenmandan sonra gerçekleştirdiği duyuruda takıma transfer edilen kaleci Emrullah Şalk’ın da çalışmalara katıldığını ifade etti. BETBOO792 Çalışmalar sonrasında ise 3 ya da 4 hazırlık maçı daha oynayacaklarını söyleyen Özat, şu ifadelere açıklamasında yer verdi:

“Takımdan kiralık olarak ayrılacak genç arkadaşlarımız bulunuyor. Onları, hazır duruma gelecekleri yerlere göndermeyi düşünüyoruz. Gerek saha zemini gerek otel imkanları gerek ise oynadığımız takımlar olsun her şey şu an çok iyi durumda bulunuyor. Hazırlık maçlarındaki skorlara takılmak anlamsız. Hazırlık müsabakalarında yenilebiliriz ama önemli olan lig maçlarını en iyi şekilde bitirebilmek. Skorların çok fazla önemi yok, maçtaki mücadeleleri önemsiyorum. Bana göre oyuncular iyi gidiyor. Lige en hazır şekilde gireceğiz.”

Özat, şu an devam eden transfer çalışmaları hakkında, “Aramıza katılacak arkadaşlar olabilir. Özellikle Süper Lig’deki takımların kampları bittikten sonra oradaki duruma göre 1-2 oyuncu daha kadromuza katabiliriz. Bunu mevcut oyuncuları azalttıktan sonra yapacağız. Hala 27-28 kişiyiz.” diye konuştu. Transferi dün açıklanan ve ilk antrenmanına çıkan kaleci Emrullah Şalk da beklentileri karşılamak için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti. Emrullah, çok çalışıp istenilen seviyeye ulaşıp kazanma alışkanlığı elde ederek uzun süren şampiyonluk özlemine son vermek istediklerini kaydetti.” Şeklinde açıklamalara yer verdi.

Bir önceki yazımız olan BETBOO792.COM - KARİUS ŞENOL GÜNEŞ’İ HEDEF GÖSTERDİ başlıklı makalemizde beşiktaş haberleri, karius ve ŞENOL GÜNEŞ hakkında bilgiler verilmektedir.

366x218-umit-ozat-kimdir-1516185513549

3 Comments on BETBOO792.COM – ÖZAT’TAN TRANSFER AÇIKLAMASI

  1. BETBOO792.COM YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNDEN KEYİF ALARAK YARARLANABİLİRSİNİZ. DÜZGÜN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİ ÇOK KAZANDIRIYOR. OLANAKLARI İYİ OLAN SİTE ALANINDA DA TERCİH EDİLEN EN İYİ SİTELERDEN BİRİSİDİR. KULLANICISI ÇOK OLAN BİR FİRMA.

  2. betboo792 yenilenen girişi üzerinden siteye katılıp, en güzel şekilde yararlanacak işlemler yapabilirsiniz. güven veren sitenin tüm bölümlerinden jet hızında yararlanabilirsiniz.

  3. betboo792 yenilenen girişi üzerinden siteye katılıp, en güzel şekilde yararlanacak işlemler yapabilirsiniz. güven veren sitenin tüm bölümlerinden jet hızında yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.