BETBOO792.COM – KARİUS ŞENOL GÜNEŞ’İ HEDEF GÖSTERDİ

0x0-karius-senol-gunesten-kesik-yedi-1539757752112-644x415

0x0-karius-senol-gunesten-kesik-yedi-1539757752112-300x207

Beşiktaş’ın geçtiğimiz gün yapmış olduğu basın toplantısında Alman kalecisi Loris Karius, basına Şenol Güneş hakkında olumsuz eleştirilerde bulundu. BETBOO792Buna göre yeni sezonda Abdullah Avcı’nın takıma gelmesinin ardından takımın kalesini korumak için antrenmanlarda yer alan Karius, ”Geçen sene oyun kurmada böyle bir seçeneğimiz yoktu. Açıkçası biraz kolaya kaçarak oyun kuruyorduk. Bu antrenmanlar benim için yeni bir şey değil. Liverpool’da da bu antrenmanları yapardık. Oyunu geriden kurmak için yardımcı oluyor. Takımım için faydalı olacağını düşünüyorum.” Şeklinde açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz sezonu mutsuz geçirdiğini belirten Karius ”Buraya geldiğimde 2 yıllık sözleşme imzaladım. Niyetim çok açıktı. Siz de biliyorsunuz geçen sene mutlu olmadığım zamanlar oldu. Ancak şu an çok mutluyum. Beşiktaş ile şampiyonluk sevinci yaşamak istiyorum. Avrupa’da da gidebileceğimiz yere kadar gitmek istiyorum.” Sözlerini kullandı.

Geçen sezonda Şenol Güneş’in kaleci hakkında sosyal medyada kullandığı sözleri hatırlatan oyuncu ”Şenol Güneş’in medya aracılığı ile değil de direkt benimle konuşmasını dilerdim. Şenol hoca, 10 ayda benimle sadece 1 kez yüz yüze konuştu. Artık kafama takmıyorum. Önümde yeni bir yol var ve buna odaklanıyorum.” sözlerini kullandı. Beşiktaş’ın geçen sene sıkıntılar yaşadığını kabul eden Loris Karius, ”Geçen sezon takım halinde sorunlu bir sezon geçirdik. Takımım için zor zamanlardan geçtik. Bazen sahada donup kalıyorduk, ne yapacağımızı bilemiyorduk. Futbolda bazen böyle şeyler olabiliyor tabii. Şu an her şey yeni ve geçen sezonu düşünmek istemiyorum.” Sözlerine açıklamalarında yer verdi.

 

Bir önceki yazımız olan BETBOO896.COM – FATİH TERİM ONYEKURU DEDİ başlıklı makalemizde EVERTON, Galatasaray haberleri ve galatasaray trasferleri hakkında bilgiler verilmektedir.

0x0-karius-senol-gunesten-kesik-yedi-1539757752112

2 Comments on BETBOO792.COM – KARİUS ŞENOL GÜNEŞ’İ HEDEF GÖSTERDİ

  1. betboo792 yenilenen girişi üzerinden siteye katılıp, en güzel şekilde yararlanacak işlemler yapabilirsiniz. güven veren sitenin tüm bölümlerinden jet hızında yararlanabilirsiniz.

  2. BETBOO792.COM YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNDEN KEYİF ALARAK YARARLANABİLİRSİNİZ. DÜZGÜN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİ ÇOK KAZANDIRIYOR. OLANAKLARI İYİ OLAN SİTE ALANINDA DA TERCİH EDİLEN EN İYİ SİTELERDEN BİRİSİDİR. KULLANICISI ÇOK OLAN BİR FİRMA.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.