BETBOO764.COM -BREZİLYA BASININDA FLAŞ İDDİA

ghj-737x415
yeni-transfer-isimleri

Transfer sürecinin oldukça hızlı geçiren Galatasaray’a dair, Brezilya basınında bir iddia ortaya atıldı. Buna göre, sarı kırmızılılar Kolombiyalı bir forvet ile anlaşmaya vardı.

Transfer sürecinde ismi gündemde en sık yer alan ve art arda yaptığı transferlerle rakiplerini düşündüren Galatasaray, sürecin bir kısmını sessizce halletmeye çalışıyor. Bu sezon Şampiyonlar Ligi’ne odaklanan sarı kırmızılı ekip, kadrosunu da bu amaca uygun inşa etmek için uğraşıyor.Ryan Babel, Adem Büyük, Valentine Ozornwafor, Şener Özbayraklı, Jimmy Durmaz ve son olarak Beşiktaş’ın eski yıldızı Vincent Aboubakar ile anlaşan Galatasaray,Brezilya basınında flaş bir gelişme ile gündeme geldi.

HASAN ŞAŞ YALANLADI

Galatasaray pek çok transferi gerçekleştirip sona gelse de henüz takımın golcüsünün kim olacağı bilinmiyor. Başarılı teknik direktör Fatih Terim, bu süreci daha sesiz halletme çabası içerisinde. Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim’in yardımcısı eski Galatasaray oyuncusu Hasan Şaş, Galatasaray’ın transfer edeceği konuşulan bazı isimleri yalanladı.Buna karşın, Galatasaray’ın ismi Brezilya basınında Kolombiyalı bir forvet ile anıldı.

Brezilya basınında yayınlanan habere bakılırsa,Radamel Falcao Galatasaray ile anlaşmaya vardı. Brezilya’da yayınlanan haberde, Falcao Brezilya’dan gelen teklifleri reddetti. Falcao’nun, Palmeiras ve Flamengo’dan gelen teklifleri reddetmesinin nedeni, yıldız oyuncunun Galatasaray ile anlaşmaya varması olarak gösterildi. Daha önce Galatasaray’ın Falcao ile ilgilendiği, Fransa’nın belli başlı yayın kuruluşları tarafından da gündeme getirilmişti.

Bir önceki yazımız olan BETBOO603.COM - GÜRCAN BİLGİÇ MEHMET TOPAL'IN FENERBAHÇE’DEN AYRILIĞININ NEDENİNİ AÇIKLADI başlıklı makalemizde FENERBAHÇE, FENERBAHÇE HABERLERİ ve Mehmet Topal hakkında bilgiler verilmektedir.

ghj

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.