BETBOO603.COM – GÜRCAN BİLGİÇ MEHMET TOPAL’IN FENERBAHÇE’DEN AYRILIĞININ NEDENİNİ AÇIKLADI

betboo992-yeni-giris-adresi-86

Fenerbahçe geçtiğimiz sezon oldukça kötü bir dönem geçirmişti. Bunun ardından ise takımda yeni bir yapılanmaya gidilirken Mehmet Topal’da sözleşmesi devam ediyor olmasına rağmen takımdan ayrılmıştı. betboo603 yeni adresi. Bu ayrılık konusunda ise çeşitli yorumlar yapılırken en doğru bilgi ise Gürcan Bilgiç tarafından verildi. Sabah gazetesi spor yazarı olan Gürcan Bilgiç’e göre bu ayrılığın nedeni ise ‘’ tribün şımarıklığı’’.

Ligin bitmesinin ardından Fenerbahçe başkanı Ali Koç ile görüşen Mehmet Topal ayrılmak istediğini şu şekilde ifade etmişti: Geçen sezon çok yıpratıcı geçti, kulübün zarar görmemesi için takımdan ayrılmak istiyorum. Futbolcu başkana gelecek sezon için takımda kendine bir gelecek görmediğini belirten futbolcunun bu isteğine ise başkan ılımlı yaklaştı ve ayrılık isteğini kabul etti. Bunun ardından da 7 yıldır Fenerbahçe’de forma giyen futbolcu takımdan alacağı olan 3,4 milyon Euro’dan vazgeçti.

Gürcan Bilgiç bu konuda şu şekilde açıklama yaptı: Mehmet Topal tribün şımarıklığının son kurbanı oldu. Futbolcu ne kadar karakterli olduğunu ise takımdan alacağından vazgeçerek göstermiştir. Fenerbahçe taraftarı Mehmet Topal’ın ayrılığını kutluyor ama onların bilmesi gereken nokta ise birilerinin gol atması için sahada mücadele eden birilerinin olması gerekiyor. Topal’ın lakabı örümcekti ve son dönemlerde ise sakat sakat oynadı. Takımda onun eksiliği yeni sezonda görülecek ve umarım onun yeri doldurulur.

 

Bir önceki yazımız olan BETBOO603.COM - GALATASARAY, RYAN BABEL’İ İSTANBUL’A GETİRDİ başlıklı makalemizde Galatasaray, galatasaray transferleri ve Ryan Babel Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

betboo992-yeni-giris-adresi-86

4 Comments on BETBOO603.COM – GÜRCAN BİLGİÇ MEHMET TOPAL’IN FENERBAHÇE’DEN AYRILIĞININ NEDENİNİ AÇIKLADI

  1. betboo603 yenilenen girişini kullanarak siteye anında katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kesintisiz kazanç sahibi olmaya devam edebilirsiniz. çok kazandıran site aynı zamanda çok bonus da veriyor. kolay bahis oynama şansı tanıyan site ile sizde kazanacak hale gelebilirsiniz.

  2. betboo603 yenilenen girişi üzerinden siteye katılıp, en güzel şekilde yararlanacak işlemler yapabilirsiniz. güven veren sitenin tüm bölümlerinden jet hızında yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.