BETBOO603.COM- BURAK YILMAZ TRANSFERİNE İLİŞKİN GERÇEKLER

burak-yilmaz-737x415
burak-yılmaz

Spor camiasında çalkalanan haberlerden biri de Transfer kulislerinden yansımış bulunmaktadır. betboo603 Kulislerden basına yansıtılmış olan ve henüz tazeliğini koruyan bir haberde Burak Yılmaz’ın Lecce ile anlaştığı söylenmekteydi. Yapılan bu iddia üzerine de gözler Burak Yılmaz’a çevrildi. İlk etapta ve ciddi anlamda siyah beyazlı takımı etkilemiş olan bu haberde kaynak olarak da İtalyan gazeteleri gösterilmiştir. İtalyan gazetelerinden olan La Gazetta Dello Sport içerisinde başarılı yıldız ismin Beşiktaş yönetimi ile ayrılıklarını resmi olarak gerçekleştirirken Lecce yetkilileri ile anlaşmalarının sağlandığı yazmaktaydı. Haberin detaylarına bakıldığında bunun Yıldız oyuncunun bir gerçeği olduğu da anlaşıldı. Lecce takımından yansıyan haberlere göre de Lecce, başarılı yıldız oyuncu için ciddi addedilebilecek bir oranda teklif götürdüğü söylenmektedir. Gelecek sezon sürecinde ilk sırada olma arzusu içerisinde olan Lecce takımının bu arzusunu yerine getirebilmek adına hiçbir masraftan kaçmadığı ve kaçmayacağı da gelen haber ve yorumlardan yansıyan detaylar olmaktadır. Yıldız isim için yapılan teklife de açıklık getirilmiştir. İtalyan ekip, yıldız oyuncu Burak Yılmaz için 2.5 Milyon Euro tutarında bir teklifte bulunmuş 3+1 yıl değerinde bir sözleşme yapmak istediklerini açıklamıştır. Bonservis bedeli isteyen siyah beyazlı takımında istediği bedel 1.5 Milyon Euro olmaktadır. Ancak gelen son haberde Beşiktaş yönetiminin yapılan teklife sıcak bakmadığı ve takımların pazarlık sürecinde oldukları söylenmiştir.

Bir önceki yazımız olan BETBOO603.COM- NBA'DA REDDEDİLMESİ GÜÇ TEKLİF başlıklı makalemizde Al Horford ve NBA oyuncusu hakkında bilgiler verilmektedir.

burak-yilmaz

2 Comments on BETBOO603.COM- BURAK YILMAZ TRANSFERİNE İLİŞKİN GERÇEKLER

  1. betboo603 yenilenen adresi oldu. başarılı bahis oynama bürosu ile sizde kesintisiz en hızlı paraları kazanabilirsiniz. düzgün sitenin tüm bölümleri çok kazandırmakta. olanakları iyi olan site ile sizde kısa sürede kazanan haline gelebilirsiniz.

  2. betboo603 yeni giriş adresini kullanarak sitenin tüm bölümlerinden keyif alarak yararlanabilirsiniz. düzgün sitenin tüm bölümleri çok kazandırıyor. olanakları iyi olan site alanında da tercih edilen en iyi sitelerden birisidir. kullanıcısı çok olan bir firma.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.