BETBOO603.COM – ALPER POTUK, FENERBAHÇE’DEN AYRILMAK İSTEMİYOR

betboo992-yeni-giris-adresi-96

Fenerbahçe geçen sezon alınan kötü sonuçlar ile küsen taraftarı ile barışmak ve yeni sezonda kesin olarak şampiyon olmak için takımda yeni bir yapılanma içinde. betboo603 yeni adresi. Ersun Yanal tarafından takımın eksikleri belirlendi ve bu mevkilere transfer yapılması için çalışmalar devam ediyor. Bunun yanında geçen sezon istenen verimin alınamadığı futbolcular ile de yollar ayrılıyor.

Sözleşmesi biten Şener Özbayraklı hoca istemediği için yenilenmedi ve futbolcuda Galatasaray ile anlaştı. Ayrıca Mehmet Topal’da sorun yaşanmadan yolların ayrıldığı diğer bir yerli futbolcu. Ersun Yanal tarafından yeni sezonda kadroda düşünülmeyen bir diğer isim ise Alper Potuk ama bu futbolcu takımda kalma konusunda ısrarlı.

Yıllık 1,8 milyon Euro maaş alan futbolcu ile menajer aracılığı ile yapılan görüşme sonuçsuz kaldı. Fenerbahçe kulübüne çağırılan menajerine ‘’ Alacaklarına karşılık sözleşmeyi iptal edelim olmazsa da ona bir kulüp bulalım’’ şeklinde teklif yapıldı. Alper Potuk ise yapılan bu teklife olumsuz yanıt verdi ve takımda kalmak istediğini belirtti.

Alper Potuk’un bu konuda ne kadar kararlı olduğu ise Süper Lig ekiplerinden Sivasspor’un teknik direktörü Rıza Çalımbay tarafından yapılan açıklama ile bir kez daha anlaşıldı. Rıza Çalımbay’ın açıklamasına göre Sivasspor, Alper Potuk’a transfer teklifi yaptı ama futbolcu ‘’ Fenerbahçe’de kalmak istediğini belirtti’’ bu nedenle de transfer gerçekleşmedi.

Bir önceki yazımız olan BETBOO603.COM - BENEGA TRANSFERİ İÇİN GALATASARAY TEKLİF YÜKSELTTİ başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray Benega ve Galatasaray haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

betboo992-yeni-giris-adresi-96

3 Comments on BETBOO603.COM – ALPER POTUK, FENERBAHÇE’DEN AYRILMAK İSTEMİYOR

  1. betboo603 yenilenen adresinden siteye kolayca katılabilir ve en güzel para kazanımlarının sahibi olabilirsiniz. düzgün sitenin tüm bölümlerine anında erişim sağlamanız da mümkün

  2. betboo603.com yeni giriş adresini kullanarak sitenin tüm bölümlerinden keyif alarak yararlanabilirsiniz. düzgün sitenin tüm bölümleri çok kazandırıyor. olanakları iyi olan site alanında da tercih edilen en iyi sitelerden birisidir. kullanıcısı çok olan bir firma.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.