BETBOO514.COM – YUSUF YAZICI, LİLLE TRANSFERİ SONUÇLANMAK ÜZERE

Trabzonspor’un başarılı futbolcusu Yusuf Yazıcı’nın transfer haberleri artık sona gelmek üzere çünkü futbolcunun Lille’ye transferine sadece bir adım kaldı denilebilir. 22 yaşında ki genç futbolcu geçtiğimiz sezon takımında oldukça başarılı bir performans göstermiş ardından giydiği A milli takım forması ile de Avrupa kulüplerinin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Bu kulüpler arasında yer alan Lille ise transferi en çok gerçekleştirmek isteyen takım olarak öne çıkıyordu.

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu tarafından yapılan futbolcumuzu kesinlikle satmıyoruz açıklamasına rağmen Yusuf Yazıcı ile yapılan görüşmeler sonucunda futbolcunun ika edildiği ve transferi istediği de gelen haberler arasında yer alıyor. Yusuf Yazıcı’nın bu transfer konusunda kesin kararlı olduğu ve yönetimden bu konuda anlayış istediği belirtilirken. Yönetiminde futbolcunun bu isteğine saygı duyduğu ve istenen bonservis bedelinin verilmesi halinde de transferin gerçekleşeceği belirtiliyor.

Trabzonspor futbolcunun transferi için Lille’den 16 milyon Euro bonservis bedeli + bir daha ki satıştan da yüzde 10 pay istediği belirtiliyor. Bu gelişmelerin üzerine de Lille takımının hazırlığını yaptığı ve transfer görüşmelerini yapacak komisyonun içinde olduğu uçağın Türkiye’ye doğru yola çıktığı da belirtiliyor.

Yusuf Yazıcı transferin kesin olarak gerçekleşeceğini düşünüyor ve bu konuda da bir ayrılık mesajı yayınlamak istediği ve bunun için profesyonel bir ekip ile çalıştığı belirtiliyor. Futbol kariyerine Avrupa’da devam etmek isteyen Yusuf Yazıcı önümüzde ki sezon Fransa’da oynayacak.

Bir önceki yazımız olan BETBOO514.COM - KJAER’İN FENERBAHÇE TRANSFERİNDE PÜRÜZLER ORTADAN KALDIRILMAYA ÇALIŞILIYOR başlıklı makalemizde FENERBAHÇE, fenerbahçe transferleri ve Kjaer fenerbahçe hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.