BETBOO514.COM – KJAER’İN FENERBAHÇE TRANSFERİNDE PÜRÜZLER ORTADAN KALDIRILMAYA ÇALIŞILIYOR

betboo992-yeni-giris-adresi-82

Geçen sezon yaşanan hayal kırıklığının ardından önümüzde ki sezon mutlak şampiyonluk hedefi ile yola çıkan Fenerbahçe takımı transfer sezonunun en hızlı takımı olarak dikkatleri çekiyor ve takımı güçlendirmek için yapılan transferlere eklenmek istenen Kjaer ile görüşmeler de devam ediyor.

Fenerbahçe’de daha önce forma giyen ve başarılı oyunu ile taraftar tarafından çok sevilmiş olan Kjaer şu anda Sevilla forması giyiyor. Sevilla ise yeni sezon için tıpkı Fenerbahçe gibi çok sayıda transfer yaptı ve Kjaer’in forma şansı bulması zor görünüyor. Bu durum ise Fenerbahçe için bir fırsat olarak ortaya çıktı ve bu futbolcunun kiralanması gündemde.

Sevilla ile yapılan görüşmelerde futbolcunun bedelsiz olarak kiralanması teklifi yapıldı ve takımı da bu teklifi kabul etti. Bunun yanında Kjaer ile yapılan görüşmede ise futbolcunun istemiş olduğu ücret oldukça yüksek bulundu. Sevilla’dan yılda 2,5 milyon Euro net kazanç elde eden Kjaer aynı ücreti Fenerbahçe’den de istiyor. Bunun anlamı da futbolcunun maliyetinin sarı lacivertli takıma 4 milyon Euro gibi oldukça yüksek bir maliyet getirmesi.

Bu bedelin yüksek olduğun düşünen Fenerbahçe yönetimi de Kjaer ile tekrar görüşme kararı aldı ve futbolcudan fiyat indirimi isteyecek. Kabul etmesi halinde Kjaer önümüzde ki sezon sarı lacivertli takımın formasını giyecek ve Fenerbahçe’nin savunmasında stoper mevkiinde oynayacak.

Bir önceki yazımız olan BETBOO514.COM - GALATASARAY, FULHAM’A SERİ’NİN YILDIZININ PARLAYACAĞININ GARANTİSİNİ VERDİ başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray transfer haberleri ve Seri Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

betboo992-yeni-giris-adresi-82

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.