BETBOO514.COM – GARY RODRİGEZ’DEN KANARYA VE ASLAN İTİRAFI

88252-737x415

88252-300x180

Transfer sezonu tam hız devam ederken geçtiğimiz yıl şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray ile yine geçtiğimiz sezonda kötü bir ilk yarı performansı veren Fenerbahçe’de de transfer çalışmaları hız kazanmış durumda. betboo514 Özellikle her iki takım da kadrosuna etkili isimleri dahil etmek istemekte olup bu isimlerden biri sayılan ve bu sezon Galatasaray’da forma giyen, gelecek sezon için ise Fenerbahçe’ye transfer olan Gary Rodrigez’den transfer açıklaması geldi. Transferi ile çarpıcı açıklamalarda bulunan Rorigez: Galatasaray’dan sonra ezeli rakiplerden biri olan Fenerbahçe’ye gitmenin hiç de çılgınca olmadığını ifade ederken, “Bu transfer kararı, dışarıdan bana hiç de çılgınca gelmiyor çünkü ikinci evim olan İstanbul’a geri dönmüş bulunmaktayım. Bu sebeple bana bu fırsatı sunan Fenerbahçe’ye de minnettarım.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Eski Galatasaraylı, yeni Fenerbahçeli Rodrigez ayrıca Galatasaray’ın ardından Fenerbahçe’ye transfer olmasının altında yatan nedeni de açıkladı. Rodrigeus, “Galatasaray takımında iyi zamanlar geçirdim. Sarı kırmızılı kulübe ve onun taraftarlarına çok büyük saygı duydum. Fakat Fenerbahçe, beni kadrosuna katmak istediğini çok net bir şekilde açıkladı. İki yıl boyunca sözleşmemi satın aldılar. Avrupa’ya geri döndüm ve yine Süper Lig’de yeniden güçlü bir rekabete gireceğim. Birkaç gündür sarı lacivertli kulüpteyim ve taraftarlar burada olduğum için mutlu olduklarını bana gösterdiler. İstanbul’un geri kalanının Fenerbahçe’ye gelmem hakkında ne düşündüğünü bilmiyorum. Henüz dışarıda o kadar çok zaman geçiremedim. Çünkü testlerle ve antrenmanlarla meşgulüm.” İfadelerine yer verdi.

Bir önceki yazımız olan BETBOO514.COM - EMRE MOR KRİZİNDE YAŞANAN GELİŞMELER başlıklı makalemizde Emre Mor, Emre Mor galatasaray ve son dakika galatasaray transferleri hakkında bilgiler verilmektedir.

88252

2 Comments on BETBOO514.COM – GARY RODRİGEZ’DEN KANARYA VE ASLAN İTİRAFI

  1. BETBOO514.COM YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNDEN KEYİF ALARAK YARARLANABİLİRSİNİZ. DÜZGÜN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİ ÇOK KAZANDIRIYOR. OLANAKLARI İYİ OLAN SİTE ALANINDA DA TERCİH EDİLEN EN İYİ SİTELERDEN BİRİSİDİR. KULLANICISI ÇOK OLAN BİR FİRMA.

  2. betboo514 YENİLENEN ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE ANINDA KATILABİLİR VE ÜYELİĞİNİZİ BAŞLATARAK KESİNTİSİZ KAZANÇ SAHİBİ OLMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. ÇOK KAZANDIRAN SİTE AYNI ZAMANDA ÇOK BONUS DA VERİYOR. KOLAY BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTE İLE SİZDE KAZANACAK HALE GELEBİLİRSİNİZ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.