BETBOO514.COM – GALATASARAY, FULHAM’A SERİ’NİN YILDIZININ PARLAYACAĞININ GARANTİSİNİ VERDİ

ghj-737x415
yeni-transfer-isimleri

Galatasaray Fildişi Sahilli genç oyuncu Jean Michael Seri’yi kiralamak istiyor ve bunun için de takımına bu futbolcunun önünün sarı kırmızılı takımda açılacağı ve yıldızının parlayacağı yönünde garanti veriliyor. Buna örnek olarak da Onyekuru, Nidaye ve Dinayer örneklerini verdi. Bu futbolcular Galatasaray’a geldikten sonra yıldızları parlamış ve çok önemli takımlardan transfer teklifleri almışlardı.

Fulham’ın ligden düşmesinin ardından takımda kalmak istemediğini açıklayan Seri gelen transfer tekliflerini değerlendirirken Fulham takımı da bu oyuncuya ödemiş olduğu 30 milyon Euro bonservis ücretini kurtarmak istiyor. Futbolcunun bu şekilde bonservis ücretinin yüksek olması ise Galatasaray’ın Seri’yi satın almak yerine kiralama yoluna gitme nedeni oldu. Şuan için Seri’nin bonservisi için beklenen yüksek teklifler gelmiyor olması nedeniyle de Fulham karar vermekte güçlük çekiyor.

Fulham yönetimi ile görüşen sarı kırmızılı takımın transfer komitesi Seri’nin, Galatasaraya kiralanması halinde Fatih Terim yönetiminde önemli bir gelişme göstereceği ve önümüzde ki sezon yüksek bonservis bedeli ile transferinin gerçekleşeceği konusunda garanti verildi. Buna örnek olarak da Nidaye’nin 1,5 sezon önce Stoke City’e 16 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer olması örnek gösterildi. Yine sarı kırmızIlı takıma kiralık olarak gelen ve daha sonra yüksek ücretler ile transfer olan diğer futbolcuların hikayeleri de anlatıldı ve Galatasarayın bu sezon Şampiyonlar Liginde oynayacağına da dikkat çekildi.

Bir önceki yazımız olan BETBOO514 - BAŞAKŞEHİR’İN RAKİBİ BELLİ OLDU başlıklı makalemizde ajax, medipol başakşehir ve okan buruk hakkında bilgiler verilmektedir.

ghj

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.