betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETBOO514.COM – FENERBAHÇE’DE MAHMUT VE İRFAN İÇİN İKİLİ TEKLİF

betboo813 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Fenerbahçe geçtiğimiz sezon çizdiği kötü imajı iyileştirmek için hem transfer hem de kamp hazırlıklarına hızlı bir giriş yaptı. BETBOO514 Özellikle sarı lacivertli takım bu yaz adeta transfer sezonun yıldızı haline gelirken takım transferlere devam edecek gibi görünüyor. Bu doğrultuda gündemde yer alan en son haberde Damien Comolli’nin Ersun Yanal ile yaptığı görüşmede takımda Başakşehir’den İrfan Can Kahveci ve Mahmut Tekdemir’in transferi için fikir alışverişinde bulunulduğu öğrenildi. Buna göre Fenerbahçe iki oyuncu için toplamda 7 Milyon Euro teklif yapmış fakat bu rakam Başakşehir tarafından iki oyuncu için az bulunmuştu. Başakşehir’in ise iki oyuncu için toplamda 9 Milyon Euro istediği öğrenildi.

İki oyuncunun da Fenerbahçe’de oynamaya sıcak bakması sebebi ile takımlarının sarı lacivertli takım ile anlaşması bekleniyor. Fenerbahçe’nin yapmış olduğu 7 Milyon Euro’luk teklife ise Başakşehir’den henüz bir cevap gelmiş değil. Başakşehir’in iki oyuncunun transferine olumlu cevap vermesi halinde iki oyuncu da takımın Avrupa kampına yetişecek. Halen iki takımın da görüşmelere devam ettiği ve temas halinde oldukları belirtildi. İlerleyen günlerde Başakşehir’in vereceği cevap ile netleşecek olan transfer sonrası ise Fenerbahçe bu sezon en çok transfer gerçekleştiren takım olma unvanına sahip olabilir. İki oyuncunun da transfer teklifine sıcak bakması, transferin gerçekleşmesinde önemli bir rol oynadığı ifade edildi.

 

Bir önceki yazımız olan BETBOO514.COM - SÜPER LİG’İN 2020 FİKSTÜRÜ AÇIKLANDI başlıklı makalemizde 2020 fikstür, spor toto ve süper lig hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO BENZER KONULAR:

BETBOO514.COM – FENERBAHÇE’DE MAHMUT VE İRFAN İÇİN İKİLİ TEKLİF

3 Comments on BETBOO514.COM – FENERBAHÇE’DE MAHMUT VE İRFAN İÇİN İKİLİ TEKLİF

  1. betboo514 yenilenen girişi üzerinden siteye katılıp, en güzel şekilde yararlanacak işlemler yapabilirsiniz. güven veren sitenin tüm bölümlerinden jet hızında yararlanabilirsiniz.

  2. betboo514 YENİLENEN ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE ANINDA KATILABİLİR VE ÜYELİĞİNİZİ BAŞLATARAK KESİNTİSİZ KAZANÇ SAHİBİ OLMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. ÇOK KAZANDIRAN SİTE AYNI ZAMANDA ÇOK BONUS DA VERİYOR. KOLAY BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTE İLE SİZDE KAZANACAK HALE GELEBİLİRSİNİZ.

  3. BETBOO514.COM YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNDEN KEYİF ALARAK YARARLANABİLİRSİNİZ. DÜZGÜN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİ ÇOK KAZANDIRIYOR. OLANAKLARI İYİ OLAN SİTE ALANINDA DA TERCİH EDİLEN EN İYİ SİTELERDEN BİRİSİDİR. KULLANICISI ÇOK OLAN BİR FİRMA.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.