BETBOO514.COM – ERSUN YANAL’IN ZAJC ISRARI

5c534ef0ae78492de4caedfa

5c534ef0ae78492de4caedfa-300x150

Geçtiğimiz sezon süper ligde çiziği imajı düzeltmek isteyen Fenerbahçe transfer hazırlıklarına ve kamp çalışmalarına hız verdi. BETBOO514 Bu doğrultuda teknik adam Ersun Yanal da gelecek sezon takıma yararlı olacak isimlerin transfer için ısrarı elden bırakmıyor. Ama Fenerbahçe’de etkili olan isimlere de aynı zamanda teklifler gelmeye devam ediyor. Bu isimlerden biri olan Miha Zajc’a Ukrayna takımlarından olan Dinamo Kiev tarafından teklif geldiği öğrenildi. Kievlilierin de transferden umutlu olduğu ve şimdiden Ukrayna basınında oyuncunun takıma gelmesine kesin gözüyle bakıldığı da iddia edildi. Takımda da Zajc transfer listemizde yer alan bir oyuncu kendisini Kiev’de görmek isteriz ama bunun için Fenerbahçe ile anlaşmak zorundayız şeklinde bir açıklamada bulunuldu. Şu an herhangi bir konuda netlik bulunmazken konuya ilişkin açıklamaların önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

Her ne kadar oyuncuya iyi bir teklif de yapılacak olsa Fenerbahçe teknik adamı Ersun Yanal’ın görüşünün Mija Zajc’ın takımda kalması yönünde olduğu öğrenildi. Takıma yapılacak olan yeni transferler ile de Zacj’ın daha etkili bir oyun ortaya koyacağı düşünülüyor. Takımda gerçekleşen bu gelişmelerin yanı sıra dün itibari ile Fenerbahçe’nin giyeceği 2020 dönemine ait formalar da belli oldu. Ali Koç tarafından açıklanan yeni formalar çubuklu olarak tanıtıldı. Sosyal medyadan büyük tepki alan forma dizaynını ise Adidas’ın projesi yüzünden kendilerinin yaptığını açıkladı.

Bir önceki yazımız olan BETBOO514.COM - FENERBAHÇE’DE MAHMUT VE İRFAN İÇİN İKİLİ TEKLİF başlıklı makalemizde başahşehir, fenerbahçe transferleri ve irfan can haveci hakkında bilgiler verilmektedir.

5c534ef0ae78492de4caedfa

3 Comments on BETBOO514.COM – ERSUN YANAL’IN ZAJC ISRARI

  1. BETBOO514.COM YENİ GİRİŞ ADRESİNİ KULLANARAK SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİNDEN KEYİF ALARAK YARARLANABİLİRSİNİZ. DÜZGÜN SİTENİN TÜM BÖLÜMLERİ ÇOK KAZANDIRIYOR. OLANAKLARI İYİ OLAN SİTE ALANINDA DA TERCİH EDİLEN EN İYİ SİTELERDEN BİRİSİDİR. KULLANICISI ÇOK OLAN BİR FİRMA.

  2. betboo514 YENİLENEN ADRESİNİ KULLANARAK SİTEYE ANINDA KATILABİLİR VE ÜYELİĞİNİZİ BAŞLATARAK KESİNTİSİZ KAZANÇ SAHİBİ OLMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. ÇOK KAZANDIRAN SİTE AYNI ZAMANDA ÇOK BONUS DA VERİYOR. KOLAY BAHİS OYNAMA ŞANSI TANIYAN SİTE İLE SİZDE KAZANACAK HALE GELEBİLİRSİNİZ.

  3. betboo514 yenilenen girişi üzerinden siteye katılıp, en güzel şekilde yararlanacak işlemler yapabilirsiniz. güven veren sitenin tüm bölümlerinden jet hızında yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.