BETBOO514.COM – ERSUN YANAL’DAN YENİ SEZON İÇİN İDDİALI AÇIKLAMALAR

ersun-yanal-546567_16_9_1559460770-737x415

Fenerbahçe’nin tecrübeli teknik direktörü Ersun Yanal geçen sezon yaşanan büyük hayal kırıklığından sonra bu sezon yapılan transferler sonrasında iddialı açıklamalarda bulundu. betboo514 Geçen sezonu taraftarlarına unutturacaklarını ve şampiyon olacaklarını iddia eden hoca özellikle yapılan yeni transferler ile takımın daha çok güçlendiğini belirtti.

Ersun Yanal’ın Fanatik gazetesinde yer alan açıklamalarından satır başları ise şu şekilde ‘’ Topuk yaylasında yaptığımız kamptan çok memnun oldum ve takıma çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Bazı oyuncularımız izinli ve mili takımlarda olduklarından geç katıldılar. Buna rağmen eksiklerimizi giderme konusunda önemli mesafe kat ettik.

Ligin başlamasını iple çektiğini belirten tecrübeli hoca bu konuda şu şekilde konuştu ‘’ Ligin başlamasının ardından taraftarımız sahada savaşan ve mücadele eden bir takım bulacak. Yapacağımız maçları kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Bize güvenen kişileri hayal kırıklığına uğratmayacağımızdan emin olmalısınız. ‘’

Ersun hoca Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini ve U19 takımı ile birlikte kamp yaptıklarını belirtti. ‘’Bu şekilde geleceğimiz olan gençlerimizin daha iyi hazırlanması için onlara bir şans vermiş olduk. Gençlerimiz kendilerine verilecek görevi yerine getirmeye hazır görünüyorlar. Sakatlık sorunu olmadan kampı tamamladık. Gerçek gücümüzün ilerleyen günlerde ortaya çıkacağını göreceksiniz’’.

Bu sezon şampiyon olacaklarını ve bu konuda da gerekli hazırlıkları yaptıklarını belirten hoca taraftarı asla hayal kırıklığına uğratmayacaklarını ve mutlaka şampiyon olacaklarını belirtti.

Bir önceki yazımız olan BETBOO514.COM - GARY RODRİGEZ’DEN KANARYA VE ASLAN İTİRAFI başlıklı makalemizde FENERBAHÇE HABERLERİ, Galatasaray haberleri ve gary rodrigez hakkında bilgiler verilmektedir.

ersun-yanal-546567_16_9_1559460770

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.