BETBOO514.COM – EMRE MOR KRİZİNDE YAŞANAN GELİŞMELER

betboo992-yeni-giris-adresi-83

Çok genç yaşta Avrupa’da ve A milli takımda gösterdiği başarı ile adını duyurmayı başaran Emre Mor daha sonra istikrarsız yaşamı ve disiplinsiz davranışları ile bir anda düşüşe geçmişti. Celta Vigo takımında forma giyen ve takımı ile sorunlar yaşayan Emre Mor yeni bir başlangıç yapmak için Galatasaray’a gelmek istediğini belirtiyor. Bunun gerçekleşmesi için de İstanbul’a gelerek Fatih Terim ile bir görüşme yapmıştı.

Futbolcunun transferi ise bir krize dönüştü ve bunun nedeni ise Emre Mor’un menajerlik şirketini aradan çıkartarak transferi kendi başına gerçekleştirmek istemesi olarak ortaya çıktı. Menajerlik şirketinin CEO’su Erik Alanso futbolcunun kardeşi ile yaptığı görüşmeleri yayınladı.

Galatasaray’ın Emre Mor’a 1,8 milyon Euro maaş ve 2 milyon Euro da imza parası teklifinde bulunduğunu ama futbolcunun isteğinin bunun çok üstünde bir rakam olduğunu belirtti. Bunun yanında Emre Mor’un transferinin söz konusu olduğu diğer kulüp olan Monaco’dan ise daha düşük bir ücret talep ettiğini belirtti.

Futbolcunun kardeşinin kendilerini devre dışı bırakmak için yaptığı çalışmalar nedeniyle ihtarname çektiklerini ve buna da üç iş günü içinde cevap alamadıkları için de mahkemeye vereceklerini belirtti.

Menajerinin bu yönde açıklamalarının ardından ise Emre Mor bir açıklama yaptı ve bunların adının lekelenmesi için yapılan iftiralar olduğunu söyledi. ‘’ Beni tanıyan herkes paraya önem vermediğimi bilir’’ dedi.

Bir önceki yazımız olan BETBOO514.COM - YUSUF YAZICI, LİLLE TRANSFERİ SONUÇLANMAK ÜZERE başlıklı makalemizde trabzonspor haberleri, trabzonspor transferleri ve yusuf yazıcı hakkında bilgiler verilmektedir.

betboo992-yeni-giris-adresi-83

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.