betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETBOO474.COM – TRABZONSPOR’DAN KRASNODAR YÖNETİCİLERİNE DOSTLUK YEMEĞİ

betpas305 yeni giriş adresi oldu.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda oynanacak Krasnodar maçı öncesi Trabzonspor Kulübü yönetim kurulu tarafından, misafir kulüp yönetim kuruluna dostluk yemeği verildiği belirtildi.

Açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

“Yemeğe Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Mehmet Yiğit Alp, Personel ve Projeler Koordinatörü Sertaç Güven, TS Club’tan sorumlu yönetim kurulu üyesi Yalçın Orhan’ın yanı sıra Krasnodar FK Genel Direktörü Vladimir Khashig, ticari direktörü Aram Fundukyan, takım menajeri Alexander Ermokhin, Rusya Ataşesi Sanan Mamedov, UEFA Delegesi Sarkhan Hajiyev ve Müsabaka Güvenlik Amiri Michael Kuchenbecker katıldı. Her iki takımın da birbirine başarılar dilediği yemeğin ardından asbaşkanımız Mehmet Yiğit Alp tarafından misafir takım heyetine çeşitli hediyeler verildi.”


Bir önceki yazımız olan BETBOO813 başlıklı makalemizde betboo 813, betboo 813 girişi ve betboo 813 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO BENZER KONULAR:

BETBOO474.COM – TRABZONSPOR’DAN KRASNODAR YÖNETİCİLERİNE DOSTLUK YEMEĞİ

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

11 Comments on BETBOO474.COM – TRABZONSPOR’DAN KRASNODAR YÖNETİCİLERİNE DOSTLUK YEMEĞİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.