betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETBOO474.COM – KOBE: ‘DWİGHT, LAKERS’TA BÜYÜK ETKİ YARATACAK’

betpas305 yeni giriş adresi oldu.

Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant, eski takım arkadaşı Dwight Howard’ın Los Angeles’taki ikinci görev döneminde “çok etki yaratacağına” inandığını söyledi.

Kobe, Howard’ın basketbol ömrünün durumuyla alakalı olarak, oyunu daha takdir ettiğini belirtti ve “Onun için mutluyum.” şeklinde konuştu.

Bryant, geçmişe baktığında 2012-13 sezonunda aşil tendonunu koparmasaydı, Lakers’ın playofflarda neler yapabileceğini merak ettiğini de ekledi.

“Onun adına sevindim çünkü bazen oyunu ne kadar sevdiğimizi fark etmiyoruz ve o pencere kapanmaya yakın olana veya kapanana kadar oyunu özlüyoruz.”

“Sonra ‘Kahretsin, oyunu oynamayı özledim. Ne yapabileceğimi göstermek için başka bir fırsat istiyorum.’ diyorsunuz. Bazen bu fırsatın bir daha gelip gelmeyeceğini bilmiyorsunuz. Onun için, bu fırsatı takdir edeceğine gerçekten inanıyorum ve oyunu oynadığı için kazandığı yeni takdir nedeniyle çok büyük bir etki yaratacağını düşünüyorum.”

“O DÖNEMDE EN İYİ SERİ BİZDEYDİ”

İlk 42 maçta 17-25 serisiyle ilerledikten sonra, [2012-13] Lakers 28-12 serisiyle ilerlemiş ve normal sezonu 45-37 serisiyle tamamlayarak playofflarda yedinci sıraya yerleşmişti. Ancak, Kobe’siz Lakers, ilk turda San Antonio Spurs tarafından süpürülmüştü.

Kobe, bu duruma şöyle yaklaştı:

“Eğri oturup doğru konuşalım, aşilimi kopardığım zaman, sezonun ikinci yarısındaki en iyi seri bizdeydi. Her şeyi istediğimden daha çekişmeli kılmak zorunda kaldık, ama asıl amaç kazanmak. Maalesef aşilimi kopardım ve bu her şeyi mahvetti, ancak sezonun ikinci yarısında Batı Konferansında sağlıklı olsaydık, bizimle oynamak isteyen bir takım yoktu. Belki sağlıklı olsaydık ve bir seri yakalasaydık, Dwight’la işler çok farklı olurdu. Kim bilir?”


Bir önceki yazımız olan BETBOO813 başlıklı makalemizde betboo 813, betboo 813 girişi ve betboo 813 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO BENZER KONULAR:

BETBOO474.COM – KOBE: ‘DWİGHT, LAKERS’TA BÜYÜK ETKİ YARATACAK’

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

5 Comments on BETBOO474.COM – KOBE: ‘DWİGHT, LAKERS’TA BÜYÜK ETKİ YARATACAK’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.