betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETBOO474.COM – KARAMAN’A MÜJDE

betpas305 yeni giriş adresi oldu.

Bordo-mavililerin, Başakşehir ile oynadığı mücadelede Obi Mikel ve Abdulkadir Parmak yoktu. Fırtına’da kaptan Jose Sosa, ortada alıştığı partnerler olmadan oynadı. Göztepe karşılaşması öncesi camiayı sevindirecek haberler gelmeye başladı. Hem Obi Mikel’in hem de Abdulkadir Parmak’ın tedavi süreçlerinin çok iyi işlediği ve iki oyuncunun da Göztepe karşılaşmasına hazır olacağı belirtildi. Böylece Ünal Karaman da hiç bozmak istemediği Jose Sosa, Obi Mikel ve Abdulkadir Parmak üçlüsünü aynı anda sahaya sürebilecek. Bu üçlü sahadayken Trabzonspor hücumda çok daha etkin oluyor. Savunmada da doğru pozisyon alıp birbirlerinin açıklarını kapadıkları için Fırtına 3 puanlara kolaylıkla ulaşıyor.HAZIRLIKLAR DEVAM EDECEK
Ünal Karaman’ın oyuncularına verdiği izin sona erdi. Bordo-mavili futbolcular dünü izinli geçirmişlerdi. Göztepe mücadelesinin hazırlıklarına bugünkü antrenmanla devam edilecek.


Bir önceki yazımız olan BETBOO813 başlıklı makalemizde betboo 813, betboo 813 girişi ve betboo 813 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO BENZER KONULAR:

BETBOO474.COM – KARAMAN’A MÜJDE

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

11 Comments on BETBOO474.COM – KARAMAN’A MÜJDE

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.