betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETBOO474.COM – AHMET AĞAOĞLU: ‘KULÜPLER BİRLİĞİ’NE BAŞKAN ADAYI OLMAYACAĞIM’

betpas307 güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

Kulüpler Birliği için ismi geçen Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağoğlu ilginç bir istişarede bulundu. Ağaoğlu yaptığı görüşmelerin ardından son kararını verdi.

Başarılı başkanın futbolcular ve teknik ekiple bir araya gelerek, “Kulüpler Birliği’ne başkan adayı olmam konusunda talepler var. Siz ne dersiniz. Sizin fikriniz benim için çok önemli. Bu Trabzonspor’a zarar verir mi?” diye görüşlerini sordu. Futbolcular bu konuda Başkan Ağaoğlu’nun alacağı karara saygı duyacaklarını belirterek, görüş vermekten kaçındı.

“ADAY OLMAYACAĞIM”

Daha sonra Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği Başkanlığı’na adaylık konusunda kararını verdi. Ağaoğlu, “Ekonomik açıdan toparlanma sürecine girdik. Ancak yapılması gereken çok önemli işler, takımımızın da ulaşması gereken hedefler var. Böylesine önemli bir süreçten geçerken enerjimi iki farklı görevde bölmek istemiyorum. Kulüpler Birliği seçiminde aday olmayacağım ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’e destek vereceğim” dedi.

Bir önceki yazımız olan BETBOO196.COM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETBOO BENZER KONULAR:

BETBOO474.COM – AHMET AĞAOĞLU: ‘KULÜPLER BİRLİĞİ’NE BAŞKAN ADAYI OLMAYACAĞIM’

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

15 Comments on BETBOO474.COM – AHMET AĞAOĞLU: ‘KULÜPLER BİRLİĞİ’NE BAŞKAN ADAYI OLMAYACAĞIM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.