BEŞİKTAŞ’TAN AVCI AÇIKLAMASI: TAKIMDA GÖRMEK İSTİYORUZ

Abdullah Avcı ile teknik adam kadrosu için resmen görüşmelere Başlayan Beşiktaş yönetiminden ilk kez transfere yönelik bir açıklama geldi. Beşiktaş yönetim kurulundaki isim Ahmet Ürkmezgil tarafından gelen açıklamada transfere dair detaylı bilgilere yer verildi.

AVCI TRANSFERİ YAKIN

Şenol Güneş’in milli takıma gidişi ile birlikte Beşiktaş’ta boşalan teknik adam koltuğu için birçok çalıştırıcı ile görüşülmüş, Abdullah Avcı bu koltuğa oturmaya en yakın aday olmuştu. Beşiktaş yola Abdullah Avcı ile devam istediğini de açıklayarak resmi görüşmelere başlamıştı. Sezonun son maçında sonra Başakşehir ile halen 5 yıllık kontratı olan Abdullah Avcı yönetimle konuşmak istemiş ve Beşiktaş’a gitme kararını açıklayarak anlaşmaya oturması bekleniyor.

İki takımın da başkanlar düzeyinde gerçekleşen görüşmelerde olumsuz bir durumun olmadığı öğrenildi. Başkan Göksel Gümüşdağ ve yönetimin düşüncesi ayrılmak isteyen teknik adamı zorla tutmanın bir yararı olmayacağı düşüncesinde olduğu biliniyor. Prosedürleri tamamlamasının ardından ise Avcı’nın Beşiktaş ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağı tahmin ediliyor.

Avcı ile görüşmelere devam edildiği belirtilen Ahmet Ürkmezgil Akşam’a konuştu. “Abdullah Avcı benim çok eski arkadaşım. Haftada zaten 2-3 kez kendisiyle görüşüyorum. Benim Abdullah Avcı ile ilgili dileğim belli. Konuştuktan sonra 3-4 gün içinde kendisiyle teknik direktörlük için konuşabiliriz. Benim şu anda onunla yaptığım görüşmeler tamamen arkadaşlık ilişkisinden kaynaklanıyor. Ama o başkanıyla görüştükten sonra biz resmi olarak konuşabiliriz. Bu 3-4 gün içinde netleşir. Şeklinde bir açıklama yaptı.

Bir önceki yazımız olan GALATASARAY’IN YERLİ OYUNCU ISRARI: EN AZ ÜÇ başlıklı makalemizde galatasara ve son dakika galatasaray transferleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.