BEŞİKTAŞ’TA CANER ERKİN’İN DURUMU BELLİ OLDU

Bu sezon iyi bir performans ile sezonu sonlandıran Beşiktaş’ta Caner Erkin bilmecesi belli oldu. Fransız PSV kulübü, Beşiktaş’ın anlaştığı Aziz Behic’i Başakşehir’e sattı Siyah beyazlı takım da bunun üzerine Caner’i bırakmama kararı aldı. Tecrübeli futbolcunun ismi ise ayrıca Fenerbahçe ile anılmaktaydı.

Beşiktaş’ın yapmış olduğu teklife rapmen, Aziz Behic’in Başakşehir’e gitmesi siyah beyazlı takımın transfer politikasında rotasında son dakika değişikliğine neden oldu. Kara Kartal’ın Aziz Behic için yaptığı 400 bin Euro değerindeki teklifi kabul eden Fransız takımı PSV, Başakşehir’in Avustralya pasaportlu oyuncu için 1 milyon Euro teklif etmesi üzerine çark etti. Beşiktaş’a, Başakşehir’in 1 milyon Euro önerdiğini ve Beşiktaş’ın ise rakamı yükseltip yükseltmeyeceği merak edilmişti.

Siyah-beyazlılar rakamı yükseltmelerinin söz konusu olmadığını söyleyince oyuncu Başakşehir’e satıldı.

Ayrıca Beşiktaş’tan 800 bin Euro ücret kazanacak olan Aziz Behic, Başakşehir’den ise yılda 1.2 milyon Euro alacak. Aziz Behiç’in şok transferinin ardından Siyah Beyazlı yönetimi Caner Erkin’i elde tutma kararı aldı. Beşiktaş yönetimi milli oyuncu ile gelecek sezonda da birlikte devam edecek. Caner Erkin, bu sezon siyah beyazlı formayı giydiği toplam 39 maça çıkıp takımına 2 gol ve 4 asistlik ile katkı sağlamıştı. Gelecek sezonda ise göstereceği performans yapılan bu son açıklama aile merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan VOLKAN 17 YIL SONRA FENERBAHÇE’DEN AYRILABİLİR başlıklı makalemizde FENERBAHÇE, FENERBAHÇE HABERLERİ ve VOLKAN DEMİREL hakkında bilgiler verilmektedir.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.