betboo yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
123BETEBET.COM – NBA: ‘KAWHİ, ARKA ARKAYA OYNAYACAK KADAR SAĞLIKLI DEĞİL’

betboo549 güvenilir bir online bahis oynama platformudur.

LA Clippers süperstarı Kawhi Leonard’ın, dün gece Milwaukee Bucks ile oynanan ve ulusal televizyonda yayınlanan maçta yer almamasıyla ilgili NBA, kendisinin “şu anda arka arkaya maçlarda oynamak için yeterince sağlıklı olmadığını” söyledi.

NBA sözcüsü Mike Bass, Leonard’ın yük yönetimi hakkında Los Angeles Times’a gönderilen bir bildiride şunları söyledi:

“Kawhi Leonard, ligin istirahat politikası kapsamında sağlıklı bir oyuncu değil ve LA Clippers’ın sakatlık raporunda diz sakatlığının iyileşme sürecinde olarak listeleniyor. Lig ofisi, NBA’nın spor tıbbı direktörü ile görüşerek, takımın sağlık ekibinin, Leonard’ın şu anda arka arkaya maçlarda oynamak için yeterince sağlıklı olmadığına dair kararlılığı ile rahat durumda.”

“ÜZGÜNÜM Kİ BAŞKA BİR YOLU VAR”

Ekip benzer şekilde, Leonard’ın bu sezon 30 Ekim’de, yine ESPN’in yayınladığı bir maç olan Utah’a karşı yük yönetimi ile ilgili devamsızlık durumunda lig onayını almıştı.

Clippers koçu Doc Rivers, bunun Jazz taraftarları için “zorlu” olduğunu açıkladı:

“Söyleyebileceğim tek şey, eğer bir Clipper taraftarıysanız, bunu açıklaması kolay. Dürüst olmak gerekirse, daha çok ilgilenmemiz gerekenler onlar. Bunu söylüyorum tabii ama, tüm taraftarları umursamalısınız, çünkü ödeme yapanlar onlar. Umuyorum ki onlara iyi bir maç izleteceğimiz zamanlarımız olur. Şimdi, eğer bir Kawhi hayranıysanız ve Utah’tansanız, o zaman bu çok zor. Ancak bugün ve hiçbir yerde bunu gerçekten başka türlü yapan hiç kimse yok. “

Kawhi, 5-2 durumundaki Clippers için oynadığı maçta ortalama 30.3 sayı, 7.3 ribaund, 5.7 asist ve 2.3 top çalma ile oynadı.

Bir önceki yazımız olan BETBOO196.COM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETBOO BENZER KONULAR:

123BETEBET.COM – NBA: ‘KAWHİ, ARKA ARKAYA OYNAYACAK KADAR SAĞLIKLI DEĞİL’

About betboo sorunsuz adresi
betboo yeni giriş adresinden siteye kolayca katılabilir ve üyeliğinizi başlatarak kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. betboo güncel adresi ile çalışarak sizde kısa sürede sitenin tüm ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

26 Comments on 123BETEBET.COM – NBA: ‘KAWHİ, ARKA ARKAYA OYNAYACAK KADAR SAĞLIKLI DEĞİL’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.